Kronograf Verdict Tarafsız Mükemmellik

Verdict Koleksiyonu’nun Kronograf versiyonunun güçlü performansıyla çok dengeli ve aşırı şehirli bir sunumla ortaya çıkıyor. 30 parça limitli olarak üretilen saat mimari cizgilere sahip olan saat yuvarlak çelik kasa ile biçimlendi. El dikişli timsah derisi kayış da HYSEK HW40 referansıyla anılan bu yeni jenerasyonun kalp atışlarını gösteriyor gibi.
HYSEK yapımı kolon çarklı bu kronograf makine, tamamen HYSEK tarafından geliştirilip toplandı. Elle şekillendirmeyi de içine alan yüksek kaliteli finisaj, çarklarda tam HYSEK’e uygun Côte de Genève deseni ve mikro rotor kullanan otomatik mekanizmanın eşsizliği ile gerçekten çok şaşırtıcı bir saat geliyor.


306 parça ve 43 taştan oluşan mekanik yapının oldukça orijinal tasarımı, makinenin el yapımı kollar ve köprüler gibi görünen parçalarının etkisiyle değeri artıyor. Ek olaraktan kadranındaki sallanan kütle dekoratif mikro rotor ile de uyumlu bir tasarıma sahip. Antirefle safir cam bu sistemin ve arka kasadan makinenin diğer detaylarının tüm netliğiyle görülebilmesini sağlıyor.
Bu oynar parça, ağır yapısıyla tulumba çarkının etkisinin güçlenmesine ve saatin otonomisine katkıda bulunuyor. Ayrıca şüphesiz saniyeler, dakikalar ve saatler akarken kadranın alt kısmında salınan bu mikro rotorun grafik gücü tüm dikkatleri güçlü bir kimlikle tasarlanan saatin üzerinde çekiyor.

Reklamlar
Bu yazı Lükssaatler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s