Ball EH Magnate Chronograph

Engineer Hydracarbon Magnate’in en son evrimi,  dinamik stili ve en mükemmel sunumuyla kayda değer yeni bir meydan okumaya dönüşüyor. Dayanıklı olduğu kadar göz kamaştırıcı da olan yeni Magnate Chronograph, modern dünyanın bütün güçlü taleplerini karşılamak için dizayn edilmiş ve donatılmıştır.
Sportif olan Magnate Chronograph’ın albenisi ince detaylarında mevcuttur- 40 mm kasa, paslanmaz çelikten yapıldı. BALL Watch şirketi, tek bir amaca nasıl ulaşıldığını bilen: en iyi güvenirliği bekleyen insanlar için dizayn edilen kullanışlı bir saat üreten mühendisleri ve uzmanları bir araya getirdi. Magnate Chronograph, saat modülü ve tarih göstergesi olan kendinden kurmalı  BALL 2050 mekanizmasıyla (ETA ana mekanizma) güçlendirilmiştir. BALL 2050 mekanizması “Controle Officiel Suisse des Chronometres(COSC)”dan resmi bir kronometre sertifikası kazanmıştır. Bu mükemmel 15 günlük test, her hareketi, belli bir derece performans beklentisi içinde çeşitli posizyonlara ve sıcaklık değerlerine maruz bıraktı. Bu testlerin bölümleri, Magnate Chronograph’ın kadranındaki ”kronometre” ibareleriyle gururla onaylandı.
Magnate Chronograph desenli kenarlar, önceden belirlenmiş bir mesafede arada geçen zamanı ölçerek hızı hesaplamak için takeometre olarak  da kullanılıyor. Magnate Chronograph bu sebeple, kilometre ya da mil fark etmez, saatte 400 km ye kadar hızı ölçebilen eşsiz bir üründür.
Kolay gece görüşü işlevi için, BALL Watch, Magnate Chronograph’ı 3H Swiss teknolojisiyle donatmıştır. On dört mikro BALL gaz tüpü, bu zaman makinesine, en karanlık anlarda bile göze çarpan bir güvenirlik vermektedir.
Magnate Chronograph 100 metreye kadar su geçirmez ve sarsım dirençli ve antimanyetik.
Tüm bunlar Magnate Chronograph’ı en ileri teknoloji, mükemmel incelik ve canlı sportif karakteriyle çok dengeli bir zaman parçası haline geldi.Bugün, her zamandan fazla olmak üzere, BALL Watch şirketi, seçtiği yol üzerinde, modern zamanın keşfedilmesi konusunda gerekli bir oyuncu olarak rolünü kanıtlayarak ilerlemektedir

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Engineer Hydracarbon Magnate Chronograph
Model No: CM2098C-SCJ-BK
Mekanizma: Otomatik kalibre ETA 2050, COSC sertifikalı kronometre
İşlevi: Saat, dakika ve saniye kadranlarında 14 mikro gaz tüpü ile
Gece okuma olanağı
45 dakikaya kadar biriken zaman ölçümüyle basma düğmeli kronograf
Takometre
5000 Gs’ye kadar sarsıntı direnci
4800 A/m’ye kadar manti manyetik
100 metre/300 ft’e kadar su geçirmez
Saat, dakika, ek saniyeler ve tarih
Kasa:    Paslanmaz çelik
40 mm
Yansıtmayan safir kristal
Vidalı başlık
Patentli başlık koruma sistemi
Kayış:    patentli kıvrımlı tokalı ve genişleme sistemli konik paslanmaz çelik bilezik
Kadran: Siyah, mavi veya beyaz

Reklamlar
Bu yazı Lükssaatler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s